Aké dlhé svadobné video od teba dostaneme?

Dostanete minimálne 30-60 minútový svadobný film zostrihaný z najlepších momentov svadobného dňa. Obsahuje hudobné zostrihy, ale aj hovorené slovo. Film sa snažím robiť tak aby bol pozerateľný aj o niekoľko desaťročí. S každým párom sa chcem stretnúť osobne alebo cez videhovor aby som vedel aké má predstavy, čo sa bude diať na svadbe, čo je pre vás počas svadobného dňa najpodstatnejšie a ako to natočiť, aby po svadbe nenastali nezhody a boli ste spokojní. 😉

 

Dostaneme od teba aj krátky klip?

Áno, okrem filmu dostanete aj krátky cca 3-5 minútový zostrih do jednej pesničky.

 

Ako nám pošleš svadobné videá?

Každý pár dostáva odo mňa USB a takisto v online galérií, kde si to budete vedieť prehrať online ale aj v prípade potreby stiahnuť do svojho zariadenia.

 

Kde pôsobíš?

Som z Košíc ale doprava pre mňa nie je problém.

 

Portrétové zábery v iný deň, než svadobný?

Veľmi rád, je to na vašej preferencii.

 

Ako dlho u teba trvá spracovanie svadobného filmu?

Do 4 mesiacov videá budú určite.


Akú techniku používaš?

Primárna a počas svadobného dňa takmer jediná je Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, ktorá ponúka 4K rozlíšenie a profesionálny RAW formát. Ako statickú a záložnú kameru mám Panasonic S5II.

 

Máš aj dron?

Letecké zábery ako služba sú úplne zadarmo, avšak nie vždy je možné ich realizovať, či už kvôli počasiu alebo lokalite v bezletovej zóne.

 

Pracuješ sám alebo si zvykneš brať aj druhého kameramana?

Kamerujem sám. Pri väčšine svadieb nie sú potrební dvaja kameramani. Ak som sám, som viac kreatívny a takisto menej nápadný.

V prípade špecifických požiadaviek (záznam celej omše, potreba kamery na dvoch miestach naraz) je možnosť mať aj druhého kameramana.

 

Aká je cena za tvoju službu?

Na cenu vplýva viacero faktorov. Ak ma kontaktuješ cez formulár tak ti rád pošlem cenník.

 

Vieš nám odporučiť aj veľmi dobrého fotografa/kapelu/DJ?

Určite. A nie jedného.